خانه جوراب
خانه / جوراب زنانه / خرید جوراب زنانه | قیمت جوراب زنانه بلند شیشه ای

خرید جوراب زنانه | قیمت جوراب زنانه بلند شیشه ای

قیمت جوراب زنانه بلند با نوع ساق کوتاه آن متفاوت است.
این جوراب ها با ضخامت های متفاوت مانند شیشه ای خیلی نازک یا ضخیم به بازار عرضه می شوند.
جهت خرید جوراب زنانه میتوان به فروشگاه های محلی مراجعه نمود.
از زمانی که انسان خلق شد همواره در پی اختراع و استفاده بیشتر از امکانات اطراف خود بود.

زمانی از برگ درختان برای پوشش خود استفاده مینمود و به تدریج به بافت پارچه و تولید البسه های مختلف موفق شد،در این میان بافت جوراب نیز به کار های قبلی او اضافه شد و انواع جوراب به بازار آمد.
به طور کلی از جوراب برای اهداف زیر استفاده می شود:

 • گرم نگهداشته شدن پا
 • تمیز نگه داشته شدن پا
 • برای شیک پوشی و زیبایی
 • برای پوشش پا

از این رو انواع متنوعی از جوراب زنانه و مردانه به بازار آمده است که هر کدام دارای قیمت خاصی می باشد، مثلا قیمت جوراب زنانه بلند از نوع کوتاه آن بیشتر است.

خرید جوراب زنانه | قیمت جوراب زنانه بلند شیشه ای

قیمت جوراب زنانه بلند

قیمت جوراب زنانه بلند تابعی از ۱۰ فاکتور مهم است که به طور خلاصه شامل موارد زیر می شوند:

 1. جنس نخ و مواد اولیه
 2. نوع دستگاه های به کار رفته در بافت جوراب
 3. طرح و نقشه
 4. کشور تولید کننده
 5. عرضه و تقاضای بازار
 6. کیفیت و دوام
 7. ضخامت
 8. تراکم بافت
 9. رنگ
 10. تعداد

موارد فوق مهمترین پارامتر های تعیین کننده نرخ این اجناس می باشند و همچنین قیمت جوراب زنانه بلند نیز تابعی از موارد فوق است که کیفیت بالا می تواند نرخ آن را افزایش دهد.

فروشندگان انواع جوراب شیشه ای

انواع جوراب زنانه شیشه ای ساق بلند یا کوتاه توسط فروشندگان جوراب صورت می گیرد.

عمده روش های فروش این محصول عبارت است از:

 • فروش عمده به تامین کنندگان و توزیع کنندگان
 • فروش عمده به صادر کنندگان.
 • فروش به شکل بسته بندی شده و جینی.
 • فروش مستقیم.
 • فروش ویژه و حراجی.
 • فروش جزیی و خرده فروشی در فروشگاه های عرضه کننده انواع جوراب.
 • فروش اینترنتی و آنلاین.

در هریک از روش های فوق میتوان قیمت جوراب زنانه بلند را از فروشندگان جویا شد، البته در خرید اینترنتی نرخ این اجناس به همراه مشخصات آن به کاربران ارائه می شود.

فروش انواع جوراب زنانه در بازار

قیمت جوراب زنانه بلند و میزان فروش آن تا میزان زیادی بستگی به میزان عرضه و تقاضای موجود در بازار می باشد.

یکی از روشهای فروش این محصول سایت های اینترنتی است که استفاده از آن دارای مزایای چندی است، برخی از این مزایا عبارتند از:

 • امکان خرید در هر نقطه از جهان.
 • معرفی انواع جوراب و قیمت جوراب زنانه بلند.
 • تصویر و مشخصات جوراب.
 • نحوه ثبت سفارش خرید.
 • تحویل اکسپرس.
 • ضمانت مرجوعی کالا.
 • ضمانت کیفیت.
 • بیمه محصول.

خرید و فروش اینترنتی در سال های اخیر خیلی رایج شده است و در همه کشور ها به کار گرفته می شود که به کارگیری این روش مستلزم امکان اتصال به اینترنت و شبکه های مجازی می باشد.

نمایندگی فروش جوراب مشکی شیشه ای

انواع جوراب شیشه ای که خانم ها استفاده می کنند در مدل های ساق بلند یا کوتاه تولید می شود، به طور عمده از انواع جوراب ساق بلند شیشه ای برای میهمانی ها و مجالس عروسی استفاده می شود.
این جوراب ها در رنگ های مشکی و کرم یا سفید بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، تولید کننده های جوراب آن را از طریق نمایندگیهای فروش خود به مشتریان عرضه میدارند. خرید از نمایندگی ها یکی از بهترین راههای تهیه محصولات مختلف می باشد.
معمولا این نمایندگی ها در شهر های مختلف توسط شرکت مربوطه تاسیس می شوند که به منظور شناسایی این مراکز میتوان از راه های زیادی کمک گرفت که برخی از آنها عبارتند از:

 • اینترنت و فضای مجازی
 • شبکه های مجازی
 • آگهی جراید و روزنامه ها
 • بازار ها و مراکز فروش

راه های ذکر شده فوق برخی از روش های شناسایی این مراکز است، نمایندگی ها به صورت دفاتر مجاز شرکت فعالیت دارند و فروش محصول در آنها طبق مصوبه شرکت مربوطه میباشد.

خرید جوراب زنانه

خرید جوراب زنانه قیمت جوراب زنانه براساس کارخانه تولیدی جوراب و قیمت جهانی جوراب متفاوت است البته باید هزینه ی گمرک برای وارد کردن جوراب های خارجی را نیز در نظر گرفت با این وجود آمار ها از واردات به صورت قاچاق این محصول در حجم زیاد خبر می دهند که یکی از عامل های ضربه زننده به تولید کننندگان داخلی جوراب زنانه است.
خرید جوراب زنانه در کشور های مقصد صادرات باید مورد توجه تولید کنندگان باشد تا علاوه بر کسب در آمد در ایران به دنبال ارز آوری و کسب بازارهای جهانی نیز باشند بسته بندی زیبا و تولید جوراب های با کیفیت موجب افزایش فروش محصول خواهد شد.
کشورهای همسایه از گزینه های خوب صادرات برای این محصول می باشد که باید مورد توجه تولیدکنندگان قرار گیرد به ویژه عراق و افغانستان که از کشورهای وارد کننده هستند مسئله بازاریابی در تولید و فروش هر محصولی مهم است ک جوراب زنانه نیز از آن مستثنی نیست .

موارد مصرف جوراب زنانه

موارد مصرف جوراب زنانهجوراب زنانه در جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به سطح روی پا اهمیت ویژه ای دارد همچنین با جذب رطوبت و عرق پا موجب جلوگیری از تشکیل قارچ های پوستی که به طور معمول بین انگشتان و اطراف ناخن ها تشکیل میشود میگردد.
درمان قارچهای پوستی معمولا هزینه ی زیاد و زمان طولانی برای درمان ازشما میگیرد که  خرید و استفاده از جوراب زنانه مناسب شما را از این بیماری محافظت میکند.
جوراب نانو با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا علاوه بر تمیز نگه داشتن پای شما به هیچ وجه تولید کننده بوی بد نمیباشد و حتی بوی بد پا را تا حدود زیادی از بین میبرد.
پوشیدن جوراب زنانه در مهمانی ها نشان دهنده توجه شما به سلامت پاهایتان است  جوراب زنانه به راحتی با هرنوع لباسی ست و هماهنگ میشود که از ویژگی های دوست داشتنی این محصول است.

توزیع و پخش جوراب زنانه در تهران

توزیع و پخش جوراب زنانه در تهرانتوزیع و پخش جوراب زنانه بعد از بازاریابی و مشخص شدن بازار هدف توسط ویزیتورهای شرکت ها و تولیدی ها صورت میگیرد.
توزیع کنندگان پس از خرید جوراب زنانه از کارخانه ها به صورت عمده و سپس افزایش قیمت، آن را در بین فروشنده های خرد به فروش میرساند، این زنجیره تا جایی که مصرف کننده واقعی خرید را انجام دهد ادامه پیدا میکند.
در این بین بعضی شرکت ها طرح از تولید به مصرف را اجرا میکنند که جوراب زنانه با قیمت بسیار پایین تری به دست مشتری میرسد و افزایش فروش و در پی آن افزاش سودآوری را برای آنها در پی دارد، برای اجرای این طرح شرکت علاوه بر کارگاه یا کارخانه تولید نیاز به بازگشایی تعدادی فروشگاه برای فروش محصول خود و یا واگذاری نمایندگی به فروشگاه ها می باشد.

صادرات جوراب به خاورمیانه

صادرات جوراب به خاورمیانهطرح صادرات جوراب های زنانه به خاورمیانه میتواند بسیار سودآور باشد زیرا خرید جوراب زنانه در خاورمیانه آمار خوبی را دارا می باشد.
جوراب عروسکی نیز در بین کودکان و دختران طرفداران ویژه ی خود را داراست که میتوان صادرات آنرا نیز مد نظر قرار داد‌، تولید جورابهای با شخصیت های کارتونی محبوب برای کودکان و همچنین در رنگ های شاد وجذاب همراه باطرح های خلاقانه و ایده های نو در کیفیت های بالا، ضامن فروش بالای این محصول می یاشد به هرحال استخدام یک طراح یا تیم طراحی خوب همیشه در تولید محصولات با افزایش فروش همراه خواهد بود.

تجربه ی تولید کنندههای با تجربه از اهمیت ویژه ی صادرات به خوبی آگاه بوده و آن را در اولویت اهمیت فروش قرار میدهند.

نماینده فروش انواع جوراب

نماینده فروش انواع جوراب دریافت نمایندگی فروش جوراب زنانه میتواند کسب کار پرفروشی را بدلیل تعداد بالای متقاضیان این محصول و همچنین بسیار پر استفاده بودن آن ایجاد کند.
شما برای دریافت نمایندگی فروش کافی است با روابط عمومی هر شرکت تولیدی جوراب تماس گرفته و تقاضای خود را مطرح کنید، اکثر تولید کننده ها بسیار تمایل به واگذاری نمایندگی فروش دارند.
پس از دریافت نمایندگی شما فقط لازم دارید به خریداران خود با استفاده از نمادهای تبلیغاتی اعلام کنید که شما از نمایندگان فروش آن محصول هستید طرفداران آن محصول به راحتی شما را پیدا خواهند کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پوریا مقدم
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09125029295
پست الکترونیکی: jorabco110@gmail.com
telegram icon تلگرام: jorabco110@
instagram icon اینستاگرام: jorabco110

مطلب پیشنهادی

فروشنده عمده جوراب زنانه

فروشنده عمده جوراب زنانه به قیمت تولیدی

امروزه مراکز مختلفی به عنوان فروشنده عمده جوراب زنانه ، مردانه و بچگانه فعالیت داشته …