خانه جوراب
خانه / جوراب اسپرت / فروشگاه جوراب اسپرت | قیمت جوراب اسپرت دخترانه

فروشگاه جوراب اسپرت | قیمت جوراب اسپرت دخترانه

قیمت جوراب در  فروشگاه جوراب اسپرت دخترانه به صورت عمده فروشی یا تک فروشی متفاوت می باشد. جوراب های اسپرت در طرح و رنگ های متنوع بافته می شود و مناسب استفاده سنین مختلف می باشد.

استفاده از جوراب دارای سابقه ای دیرینه در تمدن بشری می باشد. طبق اطلاعات موجود در منابع تاریخی یونانیان باستان و مصریان اولین اقوامی بودند که جوراب را مورد استفاده قرار دادند. چینی ها دومین قومی بودند که استفاده از جوراب در بین آنها باب شد. نکته جالب در این زمینه این است که جوراب ابتدا توسط خانواده اشراف و پادشاهان مورد استفاده قرار می گرفت.

فروشگاه جوراب اسپرت | قیمت جوراب اسپرت دخترانه

قیمت جوراب اسپرت دخترانه

قیمت جوراب اسپرت دخترانهقیمت جوراب اسپرت دخترانه را می توان با مراجعه به فروشگاه جوراب اسپرت جویا شد. جوراب های اسپرت مناسب استفاده با مانتو و شلوار دخترانه اسپرت می باشد. ویژگی های مختلف این کالا عبارت است از:

 • تولید توسط شرکت های مختلف
 • تولید در تنوع رنگی زیاد
 • تولید در طرح های متنوع
 • قیمت های متنوع
 • تولید در انواع ساق کوتاه و ساق بلند
 • تولید در ضخامت های مختلف
 • تولید در کیفیت و جنس نخ گوناگون

قیمت جوراب اسپرت دخترانه از نوع ضخیم یا نازک متفاوت است. هر کدام از مدل های این جوراب ها مناسب استفاده در فصول خاصی از سال می باشد.

خط تولید انواع جوراب دخترانه

خط تولید انواع جوراب دخترانهفروشگاه جوراب اسپرت و راه اندازی خط تولیدی جوراب نیازمند یک سری تجهیزات و ماشین آلات بافندگی است. علاوه بر این مکانی نیز برای این امر اختصاص داده شود. انتخاب و تجهیز نمودن یک کارگاه تولیدی جوراب بستگی به میزان فعالیت و نوع تولید دارد. برای راه اندازی چنین واحد تولیدی نیاز به طی مراحل مختلف می باشد. این مراحل عبارتند از:

 • خرید ماشین بافندگی گرد باف
 • استخدام نیروی کارگر ساده جهت بسته بندی
 • در اختیار داشتن فضای مورد نیاز
 • خرید چرخ های دوخت
 • فروش و بازار یابی محصول

مشاوره با کارشناسان و افراد با تجربه در این زمینه می تواند به تولید کنندگان تازه کار و کم تجربه کمک شایانی نماید. این افراد با مراحل مختلف کار و تولید آشنا هستند و می توانند اطلاعات مفیدی در این زمینه ارائه نمایند. جوراب دخترانه توسط این واحد های تولیدی بافته شده و به بازار عرضه می شود. قیمت جوارب اسپرت دخترانه توسط این مراکز به واحد های فروش و توزیع اعلام می شود.

قیمت خرید انواع جوراب

قیمت خرید انواع جورابهر کدام از مدل جوراب های موجود در بازار دارای نرخ خاص خود می باشند. تنوع این کالا در فروشگاه جوراب اسپرت امکان انتخاب آن را به خوبی با سلیقه های مختلف فراهم می سازد. انواع جوارب های بچه گانه، دخترانه و پسرانه با طرح های متنوع در بازار موجود می باشند. به طور کلی قیمت خرید این کالا تابعی از پارامتر های زیر می باشد:

 • نوع لوگو و طرح
 • شرکت تولید کننده
 • ضخامت
 • استحکام و دوام
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • جنس نخ به کار رفته در آن
 • کیفیت دوخت
 • سرعت و دقت ماشین های بافت جوراب
 • تعداد خرید

قیمت جوراب اسپرت دخترانه نیز به عوامل فوق بستگی دارد. از این رو برخی نوسانات موجود در بازار بر نرخ این کالا تاثیر مستقیم دارد.

مرکز پخش انواع جوراب اسپرت

جوراب های اسپرت برای هر دو گروه دخترانه و پسرانه بافته می شود. این جوراب ها در فروشگاه جوراب اسپرت بازار در مدل های مختلف و با طرح های فانتزی یا ساده در مراکز خرید وجود دارند. فعالیت پخش و توزیع انواع جوراب توسط واحد های توزیع کننده و پخش صورت می گیرد. قیمت جوراب اسپرت دخترانه توسط واحد های تولیدی و عمده فروشان کلان در بازار به خرده فروشان اعلام می شود. مهمترین روش های توزیع این کالا عبارت است از:

 • مرکز پخش عمده
 • مرکز پخش اینترنتی
 • مرکز پخش از طریق دفاتر نمایندگی
 • پخش به واحد ها و فروشگاه های کوچک

از طریق فعالیت پخش کالا انواع اجناس موجود در بازار به دور ترین نقاط کشور و در صورت صادراتی بودن به نقاط دیگر جهان ارسال می شوند. از این رو دسترسی به هر کالایی به این صورت به خوبی فراهم است.

فروشگاه اینترنتی جوراب اسپرت

فروشگاه اینترنتی جوراب اسپرت یکی از بهترین روش های خرید برای فروشگاه جوراب اسپرت می توان به خرید اینترنتی اشاره کرد در واقع می توان گفت که این نوع خرید از زمان زیادی است که در کشورهای خارجی و در حال توسعه انجام می پذیرد و این نتیجه برای آنها حاصل شده که خرید اینترنتی بسیار مقرون به صرفه است چه از لحاظ هزینه و چه از لحاظ زمان و رفت و آمد و مسایل دیگر . در ایران نیز خرید اینترنتی روبه پیشرفت و بهبودی خدمات است تا مردم ایران نیز بتواند با خرید اینترنتی به سهولت به کالاهای مورده نیاز خود دست پیدا کنند فقط مسئله اصلی این است که در کشورهای دیگر این کار به درستی و با صلاحیت کامل انجام می پذیرد ولی متاسفانه در ایران عده ای سودجو باعث می شوند با ارائه کالاهای بی کیفیت چهره خرید اینترنتی در ایران را خراب کرده و باعث می شوند که کمتر از این امکانات استفاده بکنند.

بازار خرید و فروش جوراب اسپرت

بازار خرید و فروش جوراب اسپرتخرید و فروش در فروشگاه جوراب اسپرت در کل دنیا بازار خوب و مناسبی دارد زیرا یکی از وسایلی است همیشه مورد نیاز است طوری که استفاده می شود و دوباره خرید می شود . دنیای جوراب نیز مانند انواع وسایل دیگر دارای اقلام و انواع متفاوتی است و همچنین دارای  انواع مختلفی مانند جوراب ساق بلند -جوراب کالج -جوراب زنانه فانتزی و جوراب های نانو که به تازگی در بازارهای ایران جا باز کرده است و با توجه به خصوصیاتی که این جوراب ها دارند مشتریان زیادی دارند که سلامت پا را نیز تامین می کند.

لیست قیمت روز جوراب اسپرت

لیست قیمت روز جوراب اسپرت

با توجه به وضع بازار در ایران که دارای نوسانات ارزی و تورم می باشد هیچ فروشگاه جوراب اسپرت قیمتی ارائه نمی دهند و فقط حضوری قیمت اعلام می کند زیرا قیمت ها خیلی زود به زود تغییر می کنند و بازار نیز دچار چالش گردیده است و هم فروشنده جوراب زنانه شیک و هم جوراب های اسپرت و نانو دچار مشکل شده اند و هم خریداران عمده و خرده با مشکل مواجه شده اند زیرا وقتی فروشنده جورابی میفروشد برای تهیه همان جوراب باید قیمت بالاتری پرداخت کند و این دلیل باعث آشفتگی بازار گردیده است ولی در حال حاضر قیمت های زیر ارائه می گردد:

۱-جوراب آکام بسته۱۲تایی 

۲-جوراب بالازانو پنتی مدل میکرو ضخامت۷۰-

۳-جوراب بالازانو پنتی مدل فانتزی ضخامت۱۵-

۴-جوراب بصیر مدل کالج

۵- جوراب حوله ای زنانه جین وست

۶-جوراب زنانه آلمانی نوردای مدل پارازین بسته۱۰عددی

۷-جوراب زنانه آریان نخ باف ۸جفتی 

۸-جوراب اسپرت رد ایگل 

۹- جوراب اسپرت ریبال

۱۰-جوراب اسپرت زنجیردار

موارد ذکر شده در هرقیمتی موجود است .

بهترین مارک جوراب ایرانی در بازار

بهترین مارک جوراب ایرانی در بازاربهترین جوراب برند ایرانی با نازل ترین قیمت موجود در بازار توسط فروشگاه جوراب اسپرت و نمایندگی های فروش عمده و کلی به فروش می رسد. جوراب بدون شک یکی از قابل توجه ترین اجزای لباس آقایان بوده که در استایل و تیپ آنان نقش فزاینده ای داشته است. نکته قابل تامل دیگر در مورد جوراب را می توان به سلامت و عدم آسیب رسانی به پوست دانست که همین امر مشخصات جوراب خوب را به ما اعلام می کند. بدین ترتیب که محافظت از پا در برابر عوامل خارجی فقط یکی از موارد استفاده از جوراب است و نکته دوم را باید عدم آسیب رساندن به قلب دوم بدن یعنی پا دانست. جوراب های مردانه مچی – جوراب مردانه نیم ساق – جوراب اسپرت 

بهترین مارک های جوراب ایرانی در بازار وجود دارد و البته باید توجه کرد که جوراب های ایرانی نیز دارای کیفیت خوب همانند نوع خارجی خود دارند که اتفاقا قیمت بسیار پایین تری نیز نسبت به همان جوراب های خارجی دارند .اغلب کارخانه های جوراب سازی در ایران جوراب های خود را فری سایز تولید می کنند و لازم به توضیح است عده ای جوراب داخلی تولید را با استفاده از مارک برخی از برندها و هک کردن آنها بر روی جوراب ها قصد دارند تا جوراب فیک و کپی را در ازای جوراب اصل به مشتریان بفروشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پوریا مقدم
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09125029295
پست الکترونیکی: jorabco110@gmail.com
telegram icon تلگرام: jorabco110@
instagram icon اینستاگرام: jorabco110

مطلب پیشنهادی

پخش عمده جوراب دخترانه

پخش عمده جوراب دخترانه به قیمت تولیدی

امروزه پخش عمده جوراب دخترانه در مناطق و مراکز مختلفی از کشور عزیزمان صورت می‌گیرد. اما …